Часті запитання про кисневу терапію

З питань, що стосуються терміну служби батареї, ваги, технічних характеристик виробу, аксесуарів та інше, див. сторінку виробу.

КОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ВІДПОВІДНИМИ ІНСТРУКЦІЯМИ З ПРОДУКЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО ПОКАЗАННЯ, ПРОТИПОКАЗАННЯ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ З БЕЗПЕКИ.

Вибір пристрою для кисневої терапії базується на рецепті лікаря. Прилади варіюються за розміром і вагою залежно від кількості кисню, який вони доставляють вам. Найменші портативні концентратори кисню CAIRE постачають тільки пульсовий режим. Якщо потрібний безперервний потік або більш високі параметри пульсового режиму, для доставки кисню необхідно використовувати більш великі прилади. Незалежно від вашого рецепту, CAIRE пропонує повний спектр приладів для кисневої терапії.
Пульсовий режим доставляє кисень з перервами, коли користувач робить вдих через ніс. Кисневий пристрій відчуває вдих і доставляє болюс (дозу кисню) з кожним вдихом. Пульсовий режим використовується, головним чином, в переносних концентраторах тому, що він не витрачає кисень під час видиху і зберігає його. Це дозволяє продовжити термін служби батареї та / або час активності. Всі портативні концентратори кисню CAIRE мають функцію пульсового режиму. Це - прилади Focus, FreeStyle, FreeStyle 5, Eclipse 5. Безперервний потік доставляє кисень пацієнту безперервно. Кисень дозується і призначається лікарем у літрах на хвилину (LPM). Зазвичай він використовується вдома, причому як у стані активності, так і під час сну. Він також використовується для забезпечення мобільності пацієнтів у такому стані хвороби, що не дозволяє переносити пульсовий режим. Стаціонарні концентратори кисню CAIRE VisionAir та NewLife Intensity пропонують безперервний потік для домашнього використання. Переносний кисневий концентратор Eclipse 5 пропонує, поряд із пульсовим режимом, також режим безперервного потоку.
Пульсовий режим повинен бути призначений лікарем. Ваш лікар або спеціаліст із респіраторної терапіії можуть виконати тести, щоб встановити, чи достатньо пульсового режиму для кисневаї підтримки під час вашої активності.
Продукція для кисневої терапії CAIRE може бути покрита страховими компаніями за рецептом. Зверніться до свого місцевого постачальника медичного обладнання або лікаря, щоб визначити, чи маєте ви право на отримання одного з наших продуктів через вашу страховку.
Так, продукцію CAIRE можна придбати, замовивши через веб-сайт ВІНМЕД або за телефоном +380-44-384-14-97.
Потрібний Вам концентратор CAIRE можна придбати, замовивши через веб-сайт ВІНМЕД або за телефоном +380-44-384-14-97.
Так. Кисень вважається препаратом, що відпускається за рецептом. Рецепт від лікаря повинен бути наданий, щоб отримати пристрій для кисневої терапії. Ваш рецепт зазвичай визначає швидкість потоку для безперервного або імпульсного режиму.
Так. Всі портативні концентратори кисню CAIRE є схваленими FAA. Це означає, що ви можете перевозити / використовути його під час комерційного польоту. Ознайомтеся з нашою інформацією про подорожі, де ви знайдете поради для подорожей повітрям.
Так. Всі портативні концентратори кисню CAIRE функціонують у вашому автомобілі і можуть заряджатися або експлуатуватися на від автомобільної електромережі.
Портативний концентратор кисню пропонує пацієнтам більше свободи і часу, далеко від дому. Балони з киснем мають обмежений запас кисню і вимагають від пацієнта носити з собою кілька балонів або обмежувати час перебування поза домом. З портативним кисневим концентратором вам ніколи не доведеться турбуватися про постачання кисню, тому що вони працюють і перезаряджаються як від розетки змінного струму, так і від автомобільної мережі постійного струму. Концентратори кисню також дозволяють максимально збільшити кількість поїздок, тому що вони схвалені FAA, що дозволяє перевозити їх у літаку, а також можуть використовуватися в автомобілі під час пересування дорогами. Наявність портативного кисневого концентратора дозволяє усунути обмеження щодо вашого способу життя.
Компанія CAIRE Inc., Chart Industries, є визнаним світовим брендом у сфері кисневої терапії. Наші передові технології створюють продукти, що не тільки прості у використанні, але й надають необмежену перевагу та свободу для наших користувачів. Усе для того, щоб забезпечити необхідний рівень кисню завжди, коли він потрібний. CAIRE навіть виробляє продукцію для військових, включаючи SeQual SAROS, що є важливим для транспортування поранених бійців туди, де є необхідний рівень медичної допомоги.
Стаціонарний концентратор кисню призначений для того, щоб бути вашим пристроєм кисневої терапії вдома. Використовуючи кисневі трубки-подолжувачі, прикріплені до носової канюлі, маски або інші аксесуари для подачі кисню, ви можете рухатися, виконуючи свої звичні домашні активності. Стаціонарні концентратори кисню також використовуються вночі для сну. Стаціонарні концентратори кисню мають більший розмір і вагу (зазвичай 13,5 кілогрмів або більше) і забезпечують тільки безперервний потік. Натисніть це посилання, щоб дізнатися більше про компанію CAIRE Companion 5. Портативний концентратор кисню розроблений, щоб допомогти вам отримати свій кисень в будь-якому місці. Цей пристрій є перенсним - на поясі або з допомогою плечового ременя - або може транспортуватися на колісному візку для зручності. У модельний ряд переносних кисневих концентраторах CAIRE, які мають містять пульсовий режим, входять AirSep Focus, FreeStyle і FreeStyle 5. Портативним концентраторам кисню CAIRE, що пропонує як пульсовий режим, так і безперервний потік, є Eclipse 5. Він зручний для щоденного використання і пропонує користувачеві все в одному пристрої, який може бути використаний як портативний або стаціонарний концентратор кисню в залежності від ваших індивідуальних потреб.
Не куріть і не дозволяйте нікому курити навколо вас, коли ваш концентратор працює. Також не допускайте використання свічок або відкритого вогню в одному приміщенні з пристроєм або аксесуарами, що містять кисень.
Портативні та стаціонарні концентратори кисню потребують або мінімального або взагалі ніякого обслуговування. Деякі пристрої включають фільтр великих часток, який додає додаткову фільтрацію для повітря, що надходить у концентратор. Якщо пристрій обладнано цим фільтром, рекомендується чистити його один раз на тиждень. Це вимагає лише промивання його мильною водою і може бути зроблено за лічені хвилини.
Кожен портативний концентратор кисню пропонує різні варіанти роботи батареї. Тривалість роботи батареї залежить від призначених лікарем налаштувань та пристрою, який ви використовуєте. SeQual Eclipse 5 може працювати до 2 годин при режимі безперервного потоку 2 л/хв, і FreeStyle може працювати до 3,5 годин при імпульсному режимі 2.
Проконсультуйтеся зі своїм лікарем стосовно проблем із диханням, які можуть виникнути. Ваш лікар проведе тести, щоб визначити, чи є киснева терапія правильною для вас.
Ваш лікар визначить, скільки кисню ви повинні отримувати протягом дня і під час сну.
Так. Всі портативні концентратори кисню CAIRE можуть працювати від електромережі автомобіля постійного струму. Ви також можете зарядити акумулятор, використовуючи концентратори CAIRE в автомобілі.
Трубки і канюлі є одноразовими і їх слід регулярно замінювати для забезпечення чистоти.
Всі концентратори CAIRE мають як візуальні, так і звукові системи сигналізації, які попереджають вас, якщо виникають проблеми з пристроєм або коли акумулятор потребує перезарядки. Поки тривоги не активні, пристрій працює належним чином. Зверніться до посібника з експлуатації для конкретних умов тривоги.