ХТО МИ

Who We Are

На CAIRE ми створюємо найсучасніші кисневі рішення для тих, хто очікує і потребує найкращого. Наша технологія підтримує найбільш вимогливих користувачів - від забезпечення киснем високогірних клінік на горі Еверест до військовослужбовців, які з гордістю служать своїй країні, і навіть у лабораторіях дослідження космосу. Хто очікує найкращого, звертайтесь до нас.

Наша інноваційна технологія також надає пацієнтам, які страждають на ХОЗЛ, та тим, хто їх доглядає, впевненість, що дихання буде легшим з найширшою лінійкою концентраторів кисню на ринку. Прості в експлуатації портативні пристрої для пацієнтів на ранніх стадіях хвороби. Легкі у транспортуванні, оснащені інтелектуальним голосовим нагадуванням, коли потрібні налаштування. Домашні концентратори, які працюють тихо і стабільно 24 години на добу, так що пацієнти на більш пізніх стадіях ніколи не мають приводу хвилюватися.

Штаб-квартира на північ від Атланти в місті Ball Ground, штат Джорджія, CAIRE має додаткові об'єкти США в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, а також в Європі, Азії та Австралії.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОСКОНАЛОСТІ.

ACHC Seal CAIRE Inc. акредитована акредитаційною комісією з охорони здоров'я (ACHC) за дотримання вичерпного набору стандартів. ACHC - це організація, що займається акредитацією третіх сторін, яка розробила найвищі національні стандарти, за якими провайдери оцінюються на здатність ефективно та якісно надавати споживачам якісні продукти та послуги у сфері охорони здоров'я.

Що це означає для вас?

Акредитація вимагає від організацій охорони здоров'я демонструвати відповідність конкретним стандартам якості та процесу. Вибираючи постачальника медичних послуг, що досягла акредитації ACHC, ви можете бути впевнені, що отримаєте найвищу якість допомоги. Якщо у вас виникли зауваження щодо продукту або послуги, які ви отримуєте від CAIRE Inc., ви можете зв'язатися з ACHC безпосередньо за телефоном 855-937-2242.

ПОБУДОВАНІ НА ІННОВАЦІЯХ

Завдяки нашим портативним концентраторам, концентраторам на дому та системам рідкого кисню продукти CAIRE допомагають безліччю кисневих користувачів дихати легше, підтримуючи при цьому одні з найбільш вимогливих клієнтів.
Військові покладаються на портативні та стаціонарні кисневі концентратори КАЙРЕ для польових лікарень, медичних евакуацій та ситуацій на полі бою. Наші підрозділи витримані в найжорсткіших умовах, тому ви можете бути впевнені, що ви можете довіряти CAIRE у вашій вітальні.
З дна дороги вашого сусіда, щоб допомогти альпіністам на горі Еверест, наша технологія покладається на те, щоб доставити кисень тим, кому вона найбільше потрібна.
ПРО CAIRE